18 jamek adventure golfu

Nenáročnost 18-ti jamkového hřiště, umístěného v zastřešených prostorách, dává možnost celoročního nerušeného sportování a relaxu pro každého ve věku od tří do sta let.

K procházení použijte kurzorové šipky na klávesnici.

 

Zažijte dobrodružství a procestujte ameriku

V Country golf club Střítež na Vás čeká 18 tématicky zpracovaných drah inspirovaných divokým západem. Během putovaní Amerikou navštívíte 18 států v interiérovém prostředí, díky kterému si můžete adventure golf užít po celý rok.

Nové Mexico

Přezdívka: Land of Enchantment/Tierra de Encanto

Před přechodem pod správu Spojených států bylo území Nového Mexika součástí Nového Španělska a posléze Mexika. USA je poté spravovaly jako součást původně výrazně rozlehlejšího teritoria Nové Mexiko, které bylo zredukováno do hranic dnešního státu v roce 1863. V roce 1912 stalo 47. státem Unie. Náleží k tzv.státům Čtyř rohů.

Nové Mexico

 

Alabama

Přezdívka: Yellowhammer State, Heart of Dixie

Alabama je stát ležící v Jihovýchodním regionu USA. Na severu hraničí s Tennessee, na východě s Georgií, na jihu s Floridou a na západě s Mississippi. Alabama je 30. největší
a 23. nejlidnatější stát USA.

Alabama

 

Florida

Přezdívka: The Sunshine State

Florida je 27. stát USA ležící na stejnojmenném poloostrově na jihu Spojených států.

Florida

 

Virginia

Přezdívka: Old Dominion, Mother of Presidents

Virginie (Virginia) je 10. stát Spojených států amerických, k nimž se připojil 25. června 1788. Má přes 8 milionů obyvatel a rozlohu 110 862 km2. Leží na východě USA. H lavním městem státu je Richmond, největším městem pak Virginia Beach.

Virginia

 

Tennesse

Přezdívka: Volunteer State

Tennessee je spolkový stát ve vnitrozemí východní části Spojených států amerických.

Tennesse

 

Lousiana

Přezdívka: Bayou State, Child of the Mississippi, Creole State, Pelican State, Sportsman´s Paradise, Sugar State

Louisiana je 18. stát Spojených států amerických, k nimž se připojil 30. dubna 1812. Má necelých 5 miliónů obyvatel a rozlohu asi 134 000 km². Z jihu ji ohraničuje Mexický záliv, ze západu Texas, ze severu Arkansas a z východu stát Mississippi.

Lousiana

 

Arizona

Přezdívka: The Copper State, Grand Canyon State

Arizona je americký stát na jihozápadě země. Hlavní a zároveň největší město Arizony je Phoenix. Arizona hraničí se státy Nové Mexiko, Utah, Nevada a Kalifornie a s Mexikem na jihu. Svou nejjižnější část, která Mexiku patřila původně, od něj získala tzv. Gadsdenovou koupí (1853).

Arizona

 

California

Přezdívka: The Golden State

Kalifornie (California) je členský stát USA. Dlouhodobě je nejlidnatějším členským státem (k roku 2012 má 38 milionů obyvatel). Hlavním městem je Sacramento. Nejvýznamnějšími městy jsou San Francisco, Fresno, Los Angeles, San Diego a Long Beach. Ze západu ji ohraničuje Tichý oceán.

California

 

Missouri

Přezdívka: The Show Me State 

Missouri je 24. stát Spojených států amerických, k nimž se připojil 10. srpna 1821. Leží v centrální části USA, má asi 6 miliónu obyvatel a rozlohu 180 693 km². P ojmenován je podle řeky Missouri, která jím protéká. Hlavním městem je Jefferson City, největším městem je Kansas City.

Missouri

 

Georgia

Přezdívka: Peach State, Empire State of the South

Georgie (Georgia) jižní stát USA. Byla jednou ze třinácti kolonií, které se vzbouřily proti Britské koloniální vládě v Americké revoluci za nezávislost. Hlavním městem je Atlanta. 

Georgia

 

Kentucky

Přezdívka: Bluegrass State

Kentucky je 15. stát Unie, k níž se připojil 1. ledna 1792. Má něco přes 4 milióny obyvatel a rozlohu 104 749 km². Leží na středovýchodě USA. Hlavním městem je Frankfort, největším městem je Louisville.

Kentucky

 

Mississippi

Přezdívka: The Magnolia State, The Hospitality State

Mississippi je stát ve Spojených státech amerických. Nese jméno podle řeky, která protéká po jeho západní hranici. V překladu to znamená něco jako „Velké vody“.

Mississippi

 

North Carolina

Přezdívka: Tar Heel State, Old North State

Severní Karolína (North Carolina) je stát na jihovýchodě Spojených států amerických na pobřeží Atlantského oceánu. Severní Karolína je 12. státem Unie, k níž se připojila 21. listopadu 1789. Hlavním městem je Raleigh, největším městem pak Charlotte. Na jihu hraničí s Jížní Karolínou a Georgií, na západě s Tennessee a na severu s Virginií.

North Carolina

 

South Carolina

Přezdívka: The Palmetto State

Jižní Karolína (South Carolina) je 8. stát Unie, k níž se připojil 23. května 1788. Má něco přes 4 milióny obyvatel a rozlohu 82 965 km². Leží na východním pobřeží USA. Na severu sousedí se Severní Karolínou, na východě a jihovýchodě s Atlantikem a na jihozápadě a západě s Georgií. Hlavním a zároveň největším městem je Columbia.

South Carolina

 

Texas

Přezdívka: Lone Star State

Texas je po Aljašce druhý největší spolkový stát USAo rozloze 695 622 km2 a s 25 miliony obyvatel. Rozkládá se na jihu USA u pobřeží Mexického zálivu při hranici s Mexikem. Hlavním městem je Austin, největším městem je však Houston. V Texasu žije početná menšina českých přistěhovalců. V tomto státě se používá trest smrti.

Texas

 

Arkansas

Přezdívka: The Natural State, Land of Opportunity

Arkansas je stát ležící v jižní části USA.

Arkansas

 

Utah

Přezdívka: Beehive State, Mormon State

Nachází se ve vnitrozemí západní části USA, k Unii se připojil 4. ledna 1896 jakožto její 45. člen. Asi 88 % jeho obyvatel žije v koncentrovaném městském osídlení známém jako Wasatch Front, jehož centrem je Salt Lake City. Většina zbylého území státu je prakticky neobydlená. Jméno Utah je odvozeno z jazyka indiánů kmene Ute a znamená lid hor.

Utah

 

Nevada

Přezdívka: Silver State, Sagebrush State, Battle Born State (oficiální)

Nevada je stát v západní oblasti USA. Hlavním městem je Carson City a největším městem je Las Vegas.

Nevada

 


 
 
 

Kontakty

Country golf club Střítež, z.s.
Střítež 6
674 01 Třebíč
tel.: +420 564 571 244
mobil: +420 778 716 897
e-mail: info@golf-stritez.cz
facebook: www.facebook.com/AGStritez

Otevírací doba


Pondělí: zavřeno
Úterý: zavřeno
Středa: zavřeno
Čtvrtek: zavřeno
Pátek: 16:00 - 24:00
Sobota: 13:00 - 24:00
Neděle: 13:00 - 21:00


Reklamní agentura Merope [ webdesign | tisk | media ] www.merope.cz